top of page

Volontaire-gruppen

Public·87 members

(TV@@@) Kukësi Tirana drejtpërdrejt live 18 shtator 2023


FK Kukësi KF Tirana live score (and video online live stream) starts on 18 Sept 2023 at 14:00 UTC time in Kategoria Superiore, Albania.
05. 2023 KKF Erzeni - FK Kukësi (0-2), 2022-10-17, Live ScoresPlayers and Managers may hold more than one non-FIFA nationality. President Manager Captain Kit manufacturer Shirt sponsor Besnik Kapllanaj Naci Şensoy Stivian Janku Joma Atlantik Agim Demrozi Edlir Tetova Jackson Spitali Amavita Elton Arbana Alfred Deliallisi Gëzim Krasniqi Macron Sinani Alban Vogli Emiliano Çela Abaz Karakaçi Qafshtama Safet Gjici Rrahman Hallaçi Gjelbrim Taipi Kevin Construction Pashk Laska Stavri Nica Mentor Mazrekaj Uhlsport – Gazmend Demi Giovanni Colella Alban Hoxha Edmond Hasanbelliu Edi Martini Blerim Kotobelli Tibo Refik Halili Orges Shehi Ilion Lika Cohl's Lori Caffe Alban Xhaferi Goce Sedloski Erdenis Gurishta Suzmar Hospital One Managerial changes[edit] Outgoing manager Manner ofdeparture Date of vacancy Position in table Incoming manager Date ofappointment Diego Longo Mutual consent 28 May 2022 Pre-season Skënder Gega Zekirija Ramadani End of contract 1 June 2022 4 June 2022 Nevil Dede Signed for Dinamo Tirana 8 July 2022 Xhevahir Kapllani 13 July 2022 Shpëtim Duro Sacked 31 July 2022 Dejan Vukićević 3 August 2022 Dritan Mehmeti 9 August 2022 11 August 2022 Jeton Beqiri 15 August 2022 Arjan Bellaj 16 August 2022 Renato Arapi 4 September 2022 9th Bledi Shkëmbi 6 September 2022 Resigned 10 September 2022 10th Enkeleid Dobi 11 September 2022 15 October 2022 17 October 2022 18 November 2022 Gentian Mezani 20 November 2022 21 November 2022 23 November 2022 11 December 2022 12 December 2022 Ardian Mema 14 December 2022 22 January 2023 23 January 2022 27 January 2023 28 January 2022 13 February 2023 Mirel Josa 20 March 2023 Auron Miloti End of caretaker spell 3 April 2023 5 April 2023 19 May 2023 League table[edit] Pos Pld W D L GF GA GD Pts Qualification or relegation 1 Tirana (X) 34 19 6 9 52 30 +22 63 Qualification for the Champions League first qualifying round 2 Partizani (X) 18 7 50 36 +14 61 Qualification for the Europa Conference League first qualifying round[a] 3 Egnatia (Q) 14 10 46 +16 4 12 35 +1 5 11 32 38 −6 45 13 16 41 −4 44 8 15 −5 −11 39 Qualification for the relegation play-off 28 −10 37 Relegation to the 2023–24 Kategoria e Parë 25 42 −17 Updated to match(es) played on 21 May 2023.


Kontake; Rr. Ismail Qemali, No 11, Tirane;21 per match)Top goalscorerFlorent Hasani(16 goals)Biggest home winTirana 4–0 Kastrioti(12 December 2022)Tirana 4–0 Teuta(16 September 2022)Vllaznia 4–0 Teuta(22 December 2022)Biggest away winVllaznia 0–4 Egnatia(30 April 2023)Highest scoringLaçi 4–3 Teuta(30 January 2023)Longest winning run5 matchesTiranaLongest unbeaten run7 matchesTeutaTiranaLongest winless run9 matchesErzeniLongest losing run5 matchesLaçi← 2021–22 2023–24 → All statistics correct as of 21 May 2023. 2022–23 Kategoria Superiore - WikipediaFixtures and results for Kukësi - BeSoccerThe 2022–23 Kategoria Superiore is the 84th official season, or 85th season of top-tier football in Albania (including three unofficial championships during World War II) and the 23rd season under the name Kategoria Superiore.


[Shiko Tv] Vllaznia Partizani Tirana shiko live 14/09/2023 - No2o 4 ditë më parë — 02. 202223 Kategoria Superiore Seizoen Albania Fk Kukesi Kf Bylis Kf Egnatia(((Transmetim i drejtpërdrejtë-))) Bylis Ballsh


[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<] Tirana Egnatia [[SHIKONI DREJTPËRDREJT*]!] Tirana Partizani Tirana drejtpër. [[Transmeto]] Egnatia Kukësi 2022 29 maj 2023 - London - Exilio. (((live sport==)))


Sunday, 29 January, 2023Albania. Paolo Maldini tregohet një zotëri i vërtetë dhe pranon eliminimin, teksa shprehet se Interi e meritoi plotësisht kualifikimin. “Luajtëm më mirë se ndeshjen e... Interi rikthehet në finale të Champions League 13 vite pas Tripletës së famshme, teksa ish-kapiteni zikaltër, Javier Zanetti nuk e fsheh kënaqësinë pas ndeshjes.... KF Tirana, Live on TV Futboll KF Tirana - ku mund të shikoni drejtpërdrejt në TV, rezultatet më të fundit, permbledhje, transmetimet((Shikoni drejtpërdrejt!!! )) Partizani Tirana Vllaznia trans((Shikoni drejtpërdrejt!!! )) Partizani Tirana Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 21 maj 2023[[Sporti]] Vllaznia Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtëHome | SuperSportChampions League Kalimin në finalen e Ligës së Kampionëge e feston padyshim edhe Steven Zhang, presidenti kinez i Interit, që nuk e fsheh lumturinë për këtë...


[TV-] Dinamo Tirana Kukësi drejtpërdrejt live 13 shtator 202Tirana Partizani Tirana drejtpër[[Transmeto]] Egnatia Kukësi 2022 29 maj 2023 - London - Exilio(((live sport==))) Tirana Kastrioti_Kruje drejtpërdrejt live[[... Partizani Tirana Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 2022[[[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË=](((]] Teuta DurrësUsername Please enter a valid user name (3-20 letters and optionally extra numbers,. KF Erzeni - Schedule 22/23 - TransfermarktErzeni-Kukësi Archives - Oversport News2022 00:00 Tirane KF Tirana – KF Teuta 17. 2022 00:00 Shkoder KF Vllaznia – KS Kastrioti Java[TV DREJTPËRDREJT] Vllaznia Egnatia shiko live 30 prill 2023 s Partizani Tirana drejtpërdrejt live 1 (TV DREJTPËRDREJT@@) Erzeni Egnatia transmetim i drejtpërdre | Support Group [SPORTI@]Gameday21/09/19, 16:00KF Partizani Tirana - Bylis Ballsh1: 1 (0: 0) (1: 1) 5. (transmetim==) Valmieras Partizani Tiranë 2022 10 gusht 2023 [HD LIVE@@@] Escaldes Partizani Tiranë drejtpërdrejt falas 207. (SHIKO TV) Ludogorets Razgrad Ballkani drejtpërdrejt live 192023 [TV<] Dukagjini[[[sporti-]]+] Tirana Vllaznia drejtpërdrejt falas 7 dhjetor 2022 LIVE/ Nuk do e besoni ç’po ndodh nГ« ndeshjen Torpedo-KukГ«si 3 years ago Po luhet pjesa e dytГ« e ndeshjes Torpedo-Kukesi dhe ndeshja vijon 4-1, nderkohe(((TV DREJTPËRDREJT!! ))) Kukësi Erzeni 2022 25.


(((SPORTI!))) Kukësi Erzeni drejtpërdrejt live 25 maj 2023 25 maj 2023 — Please make sure you entered the correct email address. KAEE Facilitators (transmetim) Bylis Ballsh Partizani Tirana drejtpërdrejt


KS Kukesi – KF Tirana: Live score, updates and head- Match KS Kukesi vs KF Tirana in the Albania. Kategoria Superiore (9/16/2023): Live score, stream, statistics match & H2H results on


Presidenti Duka i bashkohet UEFA-s & yjeve e futbollit në ndeshjen e bamirësisë për viktimat e përmbytjeve në Slloveni - FSHFPresidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka marrë pjesë në iniciativën e ndërmarrë nga Presidenti i UEFA-s, Alexander Ceferin, i cili ka organizuar një ndeshje futbolli bamirësie me yjet e futbollit për të ndihmuar viktimat e përmbytjet katastrofike që goditën Slloveninë disa javë më parë e që sollën dëme të mëdha materiale. Ndeshja e futbollit u zhvillua në Lubjanë mbrëmë, më 15 shtator, në stadiumin Stožice (ora 20:00 CET) dhe të gjitha të ardhurat e mbledhura nga sponsorizimet, shitja e biletave dhe donacionet vullnetare individuale shkojnë për fondacionin bamirës “PREPROSTO BLIZU”, që u themelua dhe drejtohet nga “RADIO 1”, stacioni radiofonik më i madh në Slloveni.


(SHIKONI DREJTPËRDREJT<<<) Tirana Vllaznia 2022 12/02/2023 | VeamosLasFotosKF Tirana - Vllaznia Live - Abissnet Superiore: Football Scores & Highlights - 12/02/2023Follow the Abissnet Superiore live Football match between KF Tirana and Vllaznia with Eurosport. The match starts at 3:00 PM on February 12th, 2023. [SHIKONI DREJTPËRDREJT! ] Bylis Ballsh Erzeni drejtpërdrejt lGjithashtu nga burime në FSHF, konfirmohet se për shkak të zhvillimit të Botërorit në Katar në muajt nëntor-dhjetor, Superiorja do të pushojë nga data 12 nëntor deri më 12 dhjetor.


[[SPORTI@@]''] Teuta Durrës Tirana drejtpërdrejt 6 maj 2023 5 maj 2023 — 03. (tv drejtpërdrejt<<<<) Kukësi Egnatia shiko live 1 prill 202 (JETONI##) Bylis Ballsh Partizani Tirana drejtpërdrejt falas[SPORT


Fondacioni do të shpërndajë fondet për ata që kanë më shumë nevojë në këtë moment të vështirë. Shumë yje të futbollit botëror, duke përfshirë edhe fitues të shumtë të Kupës së Botës dhe Champions League pranuan me kënaqësi ftesën e Presidentit Ceferin për t’u bërë pjesë e kësaj iniciative. Gianluigi Buffon, Andrej Shevchenko, Paolo Maldini, Luis Figo, Zvonimir Boban, Javier Zanetti, Eric Abidal, Predrag Mijatović, Vladimir Šmicer, Nemanja Vidić, David James, Giorgos Karagounis, Mario Mandzukić, Mikael Silvestre apo edhe shumë ish-futbollistë të tjerë të famshëm luajtën këtë herë “për Slloveninë”. Edhe Federata Shqiptare e Futbollit ka dhënë kontributin e saj përmes një donacioni financiar për t’iu gjendur sadopak pranë viktimave të përmbytjeve dhe Sllovenisë së goditur nga kjo fatkeqësi natyrore.


Champions League Hakan Calhanoglu do të rikthehet në Stambollin e tij si finalist i Ligës së Kampionëve, teksa pas sfidës me Milanin, nuk e fsheh lumturinë.... Pak javë më parë ishte pranë shkarkimit, por Simone Inzaghi rrëzoi të gjithë kritikat, duke dërguar Interin në finalen e Champions League, pas asaj... 2022–23 Kategoria Superiore - WikipediaFrom Wikipedia, the free encyclopedia Kategoria SuperioreSeason2022–23Dates19 August 2022 –29 May 2023Matches played170Goals scored375 (2. KS Kukesi – KF Tirana: Live score, updates and head- Match KS Kukesi vs KF Tirana in the Albania.


55 3. 12 2. 18 3. 31 07. 77 2. 51 2. 28 1. 72 3. 26 29. 01. 2023 4. 50 1. 82 30. 2023 4 - 3 1. 92 2. 87 4. 58 2. 66 2. 67 3. 39 5. 60 25. 82 26. 78 3. 16 4. 56 4. 31 2. 96 21. 55 6. 30 2. 85 22. 65 2. 80 2. 76 2. 97 13. 82 3. 46 4. 54 14. 02 3. 07 3. 61 21. 12. 2022 2. 83 2. 24 22. 23 3. 79 4 - 0 1. 47 15. 37 2. Finis Vitae (End of Life) Discussion page 5 ditë më parë — [[[Transmetim i drejtpërdrejtë<<<<]==]] Erzeni Korabi Peshko Kukësi Bylis Ballsh drejtpërdrejt 10 2023 [SPORTI=] Kastrioti_Kruje DinamoFK Kukësi vs KF Tirana live score, H2H and lineups FK Kukësi KF Tirana live score (and video online live stream) starts on 18 Sept 2023 at 14:00 UTC time in Kategoria Superiore, RTSH Sport | RTSH TV RTSH Kuvend · RTSH Korça · RTSH Gjirokastra · RTSH Kukësi · RTSH Plus · Facebook · Instagram · Youtube.


FK Kukesi vs KF Tirana Live FK Kukesi vs KF Tirana live score and live streaming on September 18th, 2023 at 14:00 UTC time for Football Albania


Team Home city Stadium Capacity 2022–23 season Bylis Ballsh Adush Muça Stadium 5, 200 Champion (Kategoria e Parë) Egnatia Rrogozhinë Arena Egnatia 4, 000 8th Erzeni Shijak Niko Dovana Stadium[b] 12, 040[b] Runner-up (Kategoria e Parë) Kastrioti Krujë Kamëz Stadium[a] 5, 500[a] 7th Kukësi Kukës Kukës Arena 6, 322 4th Laçi Laç Laçi Stadium 2, 300 2nd Partizani Tirana Partizani Complex 4, 500 3rd Teuta Durrës Niko Dovana Stadium 12, 040 6th Selman Stërmasi Stadium 9, 500 Champion Vllaznia Shkodër Loro Boriçi Stadium 16, 000 5th Stadiums[edit] Kamëz Stadium Kukës ArenaUEFA stadium category Capacity: 5, 200 Capacity: 4, 000 Capacity: 12, 040 Capacity: 5, 500 Capacity: 6, 322 Loro Boriçi StadiumUEFA stadium category Capacity: 2, 300 Capacity: 4, 500 Capacity: 9, 500 Capacity: 16, 000 Personnel and kits[edit] Note: Flags indicate national team as has been defined under FIFA eligibility rules.


[[SHIKO TV! ]!! ] Vllaznia Egnatia transmetim i drejtpërdrejtë(((TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<))) Vllaznia Teuta[online-] Kastrioti_Kruje Vllaznia drejtpërdrejt 6 maj 20232022 00:00 Durrës KF Teuta – KFSurprizë e papritur nga RTSH, ndeshja PARTIZANIBylis Ballsh Football Live Scores & Results - ScorebarTirana-Vllaznia Archives - Oversport NewsKF Tirana vs Vllaznia Shkoder live score - AiScore(Video) Vllaznia përgatitet për Superkupen, Tirana-Vllaznia.


Kategoria Superiore (9/16/2023): Live score, stream, statistics match & H2H results on[[[SHIKO ONLINE!! ]>>]] Partizani Tiranë Astana drejtpërdrejt ((ONLINE***)) Dinamo Batumi Tirana drejtpërdrejt falas 20/07 Tirana Dinamo Batumi transmetim i drejtpërdrejtë 13 koKF Tirana, live 13 korSHIKONI[[[TV drejtpërdrejt==]!!! ]] Partizani Tiranë Escaldes shiko [TV<] Dukagjini Europa shiko live 13 korrik 2023 sport tv live albnia Shkodër: Live + 12:00pm: Partizani Tirana 3 - 1 Kukësi:KF Vllaznia - Faqja Zyrtare51 13. 69 3. 00 06.


(((TV DREJTPËRDREJT!!))) Kukësi Erzeni 2022 25.05.2023 25 maj 2023 — Ismail Qemali, No 11, Tirane;(HD live>>>) Erzeni Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 17 tetor 2022 00:00 Kukes FK Kukesi – KF Partizani


Home | SuperSportLa Liga Reali i Madridi triumfoi 2-1 ndaj Real Sociedad, duke rimarrë vendin e parë në La Liga. Pesë ndeshje dhe 15 pikë të plota për... Euro 2024 Anel Rashkaj, ish-futbollisti dardan, i cili tashmë ka nisur rrugëtimin si trajner, të dielën ishte pjesë e emisionit sportiv “Koha Shtesë” në SuperSport/DigitAlb. 34-vjeçari,... La Liga Sevilla gjen pikët e para dhe fitoren e parë në sezonin 2023/2024 në La Liga. Skuadra andaluziane ndodhej në krizë pas tri humbjeve, por... Kosovë Xherdan Shaqiri përjetoi emocione në ndeshjen Kosovë-Zvicër (2-2), që u luajt në stadiumin “Fadil Vokrri” të Prishtinës.


News24 Live ... Tiranë. 17 Shtator, 2023. Hfdghfdghfdgh. Vazhdon beteja e brendshme në PD Kukës. 17 Shtator, 2023. Mason Greenwood Applauds Getafe Fans During


About

Välkommen till gruppen! Här kan du hålla kontakten med andra...
bottom of page