top of page

Volontaire-gruppen

Public·87 members

[jetoni*] Partizani Tirana Egnatia 2022 18 shtator 2023


Overview of the football match on 20.08.2022 between Egnatia and Partizani Tirana that is part of Albania Abissnet Superiore 2022/23 Regular Season stage.
Egnatia vs KF Partizani Tirana Year 2022 8 ditë më parë — Head to Head Statistics of the Games for Egnatia and KF Partizani Tirana Soccer Results in Year 2022 - Wettpoint Soccer


(TRANSMETO###) Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdr 2022 0 - 1 Egnatia Rrog. 1. 89 3. 10 4. 09 07. 2022 Super Cup KF Tirana 3 - 2 2. 05 3. ) KF Egnatia (7. KF Egnatia Rrogozhine - Vllaznia Shkoder -


Shembulli që na thotë se kështu bëjnë edhe klubet e shteteve të tjera, për futbollin e Shqipërisë në këtë stad zhvillimi apo moszhvillimi të tij, nuk vlen. Kjo, ngaqë skuadrat shqiptare as që mund ta shkojmë nëpër mend se mund të fitojnë një Kupë të Europës, siç synojnë jo pak shtete të tjera. Ajo që mund ta çojmë nëpër mend është kjo tjera: që bilancin tonë të garave në Kupën e Europës, thjesht në turin e parë, ta kemi e pakta në 50 për qind kualifikim. Egnatian nuk kemi përse ta kritikojmë.


5 Prediction Gol/NoGol Partizani Tirana-Egnatia Rrogozhine: NoGol Prediction Under/Over 2. 5gol Partizani Tirana-Egnatia Rrogozhine: Under (Odd) Prediction correct score: 1 - 0 Standings Albania Super League Total Home Away Tot. HT Home HT Away HT P Team Pt Goals PL W D L F A 1KF Tirana7034217661252KF Laci5734169948333Partizani Tirana55351413850294Vllaznia Shkoder55361316747385KS Kukesi523414101048416Teuta Durres473412111138437Kastrioti37341141927538Egnatia Rrogozhine35358111630479KS Dinamo Tirana293361116214210Skenderbeu Korca263541417224111Korabi Peshkopi622004212Apolonia Fier321013313Tomori berat010010114Terbuni Puke0100101 Legenda: a.


Egnatia - KF Partizani Tirana Head to Head Statistics Games, Soccer Results 2022Soccer Stats Database Soccer Today Soccer Statistics League Soccer Soccer International Result Archives Soccer live Scores Soccer Betting Tips Online Statistics Forum Users: 213 Soccer: 91 Egnatia vs KF Partizani Tirana Soccer Head to Head Statistics and Results Head to Head Statistics: Egnatia vs KF Partizani Tirana Year 2022The Soccer Teams Egnatia and KF Partizani Tirana played 5 Games up to today. In this common Games the Teams scored a average of 2.


8 Goals per Match. Egnatia KF Partizani Tirana Win 13 Loss 31 Draw 11Ø Goals per Match 1. 21. 6League Table2. 7. Betting Bet on this match To comparison, on all remaining Matches against other Teams Egnatiamade a average of 1. 1 Home Goals Tore per Match and Team KF Partizani Tirana 1. 1 away Goals per Match. Detailed Result Comparisons, Form and Estimations can be found in the Team and League Statistics. More H2H Statistics for this two Soccer Teams: H2H Comparison Egnatia - KF Partizani Tirana H2H Goal Comparison Egnatia - KF Partizani Tirana Kategoria Superiore Betting Tips and Predictions Kategoria Superiore Bet Tips Archives Kategoria Superiore Bet on next Soccer Matches live at Bet365 and get a You can watch live sport on your mobile, tablet or desktop including Soccer, Tennis and Basketball. All you need is a funded account or to have placed a bet in the last 24 hours to qualify.


Egnatia 0-3 Partizan Tirana - January 16, 2022 / Kategoria All the info on the match between Egnatia Rrogozhine and Partizan Tirana on January 16, 2022. Team lineup, scorers, assists, tactical


Egnatia Rrogozhine vs Partizani Tirana - 2022-10-30 30 tet 2022 — Egnatia Rrogozhine vs Partizani Tirana - 2022-10-30 Match


KF Egnatia Rrogozhine (2-2), Championnat d'Albanie D1 Partizani Tirana vs KF Egnatia Rrogozhine, Skor langsung, susunan pemain Partizani Tirana - KF Egnatia Rrogozhine (2-2), Championnat d'Albanie D1


I pari u dorëzua “keqas”: 1-3! E dyta desh të shndërronte 0-2-n në 2-2. Mirëpo, prapëseprapë Partizani triumfoi, ndonëse ngushtë, vetëm në 2-1. Në dy kampionatet e fundit, titullin e kanë fituar Teuta e Durrësit (2021) dhe SK Tirana (2022). Partizani është kampion më 2019 – titulli i vetëm ky për të në 30 vjetët e fundit.


𝟐𝟎𝟐𝟑 ⚽KF EGNATIA🆚FK... - FK Partizani Albania SEZONI 2022 - 2023 ⚽KF EGNATIA FK PARTIZANI | JAVA 10 🗓️ E DIEL 30 TETOR ⏰ORA 14:00 🏟️ "ARENA EGNATIA" RROGOZHINË


Partizani Tirana Spielplan 2022/23 | Alle WettbewerbeOktober So, 02. 10. 2022 Albanien, 6. Spt. Partizani Tirana FK Partizani 0: 2 KF Tirana Torschützen Fr, 07. 2022 Albanien, 7. Spt. Vllaznia Shkoder 1: So, 16. 2022 Albanien, 8. Spt. 0 Kastrioti Kruje Fr, 21. 2022 Albanien, 9. Spt. Teuta Durres KF Teuta 4 So, 30. 2022 Albanien, 10. Spt. Egnatia Rrogozhine KF Egnatia 3: Januar Fr, 13. 01. 2023 Albanien, 16.


Egnatia 1-1 Partizani Tirana :: Kategoria Superiore 2022/2023 Monday 10 April 2023 - 14h00 - ()Kategoria Superiore 2022/2023 - League Matchweek 28 - Kreshnik Cjapi · Egnatia. 90+1 Arbin Zejnulai · 1-1. 0-1.


Live events Partizani Tirana vs KF Egnatia - Kategoria Superiore 2023Log in to access NameThe username can only contain letters, numbers and underscores. PasswordInvalid password Login Have you forgotten your password? By registering you agree to our terms and conditions terms of use and privacy policy Don't have an account? Sign up. UserThe username can only contain letters, numbers and underscores. E-mail address Confirm email addressEmail addresses are not the same Password Repeat passwordInvalid password I am over 14 years of age Already have an account? Log in to your account. Congratulations! Registration has been successfully completed. You must be logged in to bookmark Make a new account if you don't have one yet Log in Register Close Order events by minute X.


Mërzi, sepse kampionatit i munguan Skënderbeu i Korçës, Elbasani, Flamurtari i Vlorës, Tomori i Beratit, Luftëtari i Gjirokastrës, Besa e Kavajës, Apolonia e Fierit, Lushnja, Dinamo – të gjitha skuadra qytetesh tradicionale. Sa herë e kam shkruar këtë? Njëqind herë! Thjesht sepse askush nuk mbështet zgjerimin e numrit të skuadrave. Madje, më fort se kaq askush nuk nxit, nuk kërkon rishikimin dhe ndryshimin e të gjitha kampionateve të futbollit në Shqipëri. Janë “trima” shembullorë e nuk kanë aspak “frikë” nga kritikat e drejta.


[FUTBOLLI<] Partizani Tirana Egnatia 2022 30 janar 2023 30 jan 2023 — KF Egnatia Rrogozhine FK Partizani Tirana maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Ülke, Sezon, Lig Seçiniz Ülke Arnavutluk


Partizani Tirana vs Egnatia Rrogozhine predictions and stats 1 ditë më parë — Partizani Tirana vs Egnatia Rrogozhine football predictions and statistics for this match of Albania Super League on


Ch. League QF. a. Europa Conference a. Play Out a. Relegation HT: Half Time 1KF Tirana3717114235132Vllaznia Shkoder3518105330183KF Laci3317103429154KS Kukesi321895425145Partizani Tirana321888231166Kastrioti261782716197Skenderbeu Korca191747613168Teuta Durres191647520239Egnatia Rrogozhine16184410142610KS Dinamo Tirana141628671211Korabi Peshkopi622004212Apolonia Fier311001013Terbuni Puke000000014Tomori berat0000000 1KF Tirana3317103426122Teuta Durres281884618203KF Laci241766519184Partizani Tirana231765619135KS Kukesi201655623276Vllaznia Shkoder2018311417207Egnatia Rrogozhine191747616218KS Dinamo Tirana1517431014309Kastrioti11173212113410Skenderbeu Korca718071192511Apolonia Fier010012312Korabi Peshkopi000000013Terbuni Puke010010114Tomori berat0100101 1KF Tirana59341514527102Vllaznia Shkoder53361120523153KF Laci49341019518154KS Kukesi48341115818165Partizani Tirana453510151019166Egnatia Rrogozhine41358171012187Teuta Durres3634521816198KS Dinamo Tirana343351999129Kastrioti31344191171910Skenderbeu Korca29352231081711Apolonia Fier421102112Korabi Peshkopi421102113Terbuni Puke010010114Tomori berat0100101 1Vllaznia Shkoder34189721562KF Tirana33179621743KF Laci29177821274KS Kukesi22184104895Partizani Tirana201848610116Egnatia Rrogozhine19184776117Kastrioti19173104368KS Dinamo Tirana18162122339Skenderbeu Korca181721234510Teuta Durres171621138911Korabi Peshkopi421102112Apolonia Fier311001013Terbuni Puke000000014Tomori berat0000000 1KF Tirana26176831062KS Kukesi26167541073Partizani Tirana2517674954Egnatia Rrogozhine22174103675KF Laci20173113686Teuta Durres191831058107Vllaznia Shkoder19182133898KS Dinamo Tirana1617377699Kastrioti121719741310Skenderbeu Korca1118011741211Apolonia Fier110101112Korabi Peshkopi000000013Terbuni Puke010010114Tomori berat0100101 © 2011 - 2023 bettingclosed.


Doemos nuk e harrova që ndërkaq Egnatia është finaliste e Kupës së Shqipërisë. Kështu pra ka ndodhur: që një skuadër “e vogël” lufton në dy fronte të lartësisë. Shqipëria do të ketë në Kupën e Europës skuadrën e një qendre të vogël banimi. Madje një skuadër e ndërtuar në mënyrën më sensacionale brenda vetëm 12 muajve. Mund të jetë një rekord botëror. Vetëm 5 lojtarë të saj kanë qenë me Egnatian sezonin e shkuar. Ndërsa plot 17 lojtarë të tjerë luajtën nën fanellën e aj vetëm në këtë kampionat. Çka do të thotë që të mos guxojmë më e të flasim për skuadra të rinjsh, për akademi apo rritje dhe edukim e formim talentesh brenda klubit e qytetit të tij. Kjo ka marrë fund në Shqipëri. Dhe jo vetëm tek Egnatia, por thuajse në të gjitha skuadrat shqiptare të Kampionatit të saj Kombëtar.


T&Cs apply #ad 18+ Bet365 Bonus Details for Bet365 and more of best Bonus offers. Results Egnatia and KF Partizani TiranaSoccer League / TournamentWinLossDraw Kategoria Superiore ( Egnatia)131Kategoria Superiore ( KF Partizani Tirana)311Kategoria Superiore (Albania)30/10/22, 14:00Egnatia - KF Partizani Tirana3: 0 10. Gameday20/08/22, 19:30KF Partizani Tirana - Egnatia2: 1 1. Gameday14/05/22, 17:00Egnatia - KF Partizani Tirana0: 1 34.


PARTIZANI TIRANA-EGNATIA RROGOZHINE Prediction Albania Super LeagueOn this page you will find all our predictions on football match Partizani Tirana-Egnatia Rrogozhine, match of the championship Albania Super League. Even stats, standings, news and information on the football league Albania Super League and on teams Partizani Tirana and Egnatia Rrogozhine. The prediction 1x2 or under/over or goal/nogoal, with odds of bookmakers comes complete with the correct score. With this, we always try to provide gratis all the tools you need to bet responsibly and we hope winning! Prediction Partizani Tirana-Egnatia Rrogozhine: 1 (Odd) Prediction Recommended Partizani Tirana-Egnatia Rrogozhine: under 3.


Gameday12/03/22, 16:45KF Partizani Tirana - Egnatia2: 2 25. Gameday16/01/22, 13:45Egnatia - KF Partizani Tirana0: 3 16. GamedayAll Soccer Matches ordered by Timeline30/10/22, 14:00Egnatia - KF Partizani Tirana FT 3: 0 20/08/22, 19:30KF Partizani Tirana - Egnatia FT 2: 1 14/05/22, 17:00Egnatia - KF Partizani Tirana FT 0: 1 12/03/22, 16:45KF Partizani Tirana - Egnatia FT 2: 2 16/01/22, 13:45Egnatia - KF Partizani Tirana FT 0: 3 In the Football League Home Table Egnatia has the 8th Place and in the current Away League Table of the Football League the 2th Place. Soccer Team KF Partizani Tirana is in the Leagues Home Table on 5th Place and in the Away Table of the Football League currently on the 5th Place.


Ajo nuk kishte rrugë tjetër për të përballuar një kampionat në të cilin po merrte pjesë vetëm për të tretën herë në histori. Dhe padyshim ky kampionat pati vetëm një risi: Egnatian e Rrogozhinës. Gjithçka tjetër, jo vetëm nuk është një risi, por në thelb mundet të jetë edhe një mërzi. Mërzi sepse më shumë se kombëtar ai të dukej një kampionat i Shqipërisë së Mesme.


Prediction Partizani Tirana - Egnatia Rrogozhine Partizani Tirana - Egnatia Rrogozhine prediction, football match of Albania Super League of 03/12/2022. Also available all the predictions of the day of


Të harruar, natyrisht. Dhe detyrohet të mbështetet vetëm te një kujtesë krejt e freskët: ajo që i thotë se po rikthehet në Kampionatin Kombëtar, doemos pa ditur askush se ç’do të bëjë për stinën 2023-‘24. Është një kohë tjetër. Është koha e Rrogozhinës – një qytet me vetëm 22. 000 banorë, i vendosur buzë rrugës udhëtuese ndërqytetëse. Është aty sa kalon Kavajën e Besës, që dikur rrogozhinasit e quanin skuadrën e tyre përfaqësuese, por sot po ia rrëmbejnë famën. Besës së famshme pra, kjo e sotmja, e cila ka bukur 9 vjet rresht jashtë Kampionatit Kombëtar. Egnatia e Rrogozhinës i ka “injoruar” të gjithë fqinjët e saj. Jo vetëm Shkumbinin e Peqinit, plot 19 vjet pjesëmarrës i Kampionatit të Parë të Shqipërisë, por deri edhe atë që sot u quaka AF Elbasani i Kategorisë së Tretë, por i cili ka qenë dy herë kampion i Shqipërisë dhe dy herë fitues i Kupës. Sot, për fat, pa pasur kohë t’i gëzohet sadopak stadiumit të tij të ri e modern.


Egnatia vs Partizani Tirana statistics 30.10.2022 Egnatia vs Partizani Tirana statistics 30.10.2022. 30/10/22 08:00 |. Round 10. Egnatia. 3 : 0; Finished. Partizani


About

Välkommen till gruppen! Här kan du hålla kontakten med andra...
bottom of page